ورزشگاه 6 هزار نفری کرج دهه فجر به بهره برداری می رسد

  • یکشنبه, 06 خرداد 1397 09:20

استاندار البرز با اشاره به پیشرفت خوب پروژه ورزشگاه 6 هزار نفری کرج، گفت که با اقدامات صورت گرفته این پروژه در دهه فجر به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایرنا، محمد علی نجفی عصر یکشنبه در بازدید از پروژه ورزشگاه 6 هزار نفری کرجافزود: این پروژه هم اکنون بیش از 60 درصد پیشرفت داشته و پیش بینی می شود تا 2 ماه آینده به صد درصد برسد.
وی با اشاره به اینکه تکمیل این پروژه برای توسعه ورزش البرز بسیار سودمند است خاطر نشان کرد: مشکلات اعتباری اجرای پروژه 6 هزار نفری کرج بخشی ملی و بخشی استانی است که برای رفع این مشکلات اقدام های جدی صورت می گیرد.
نجفی گفت: برای اجرای این پروژه حمایت های لازم از سوی وزارت و استان صورت می گیردو انتظار ما از بخش خصوصی این است که برای تجهیز این ورزشگاه نیز اهتمام ورزند.
وی ادامه داد: برگزاری رقابت های ملی، آسیایی و بین المللی در استان نشان دهنده ظرفیت های البرز است که البرز و شهر کرج به عنوان پشتوانه ای برای برگزاری رقابت ها در سطوح بین المللی باشد.
استاندار البرز گفت: همچنین ورزشگاه ساوجبلاغ یکی دیگر از پروژه های مهم ورزشی استان است که برنامه ریری ها به گونه ای است که این پروژه نیز تا دهه فجر به بهره برداری برسد.