رئیس بهزیستی اشتهارد:

قهرمان روشندل اشتهاردی موفق به کسب مقام قهرمانی شد

  • چهارشنبه, 16 اسفند 1396 21:37

مهدی فلاح نژاد رئیس اداره بهزیستی اشتهارد در خصوص قهرمانی نابینای اشتهاردی در مسابقات ورزشی کشور اظهار کرد: مفتخریم که آقای حسین گودرزی مددجوی روشندل تحت پوشش این اداره توانست در مسابقات ورزشی نابینایان و کم‌بینایان کشور در رشته  آمادگی جسمانی و پرس سینه موفق به کسب قهرمانی شود.

وی افزود: این مددجو موفق شد با پشت سر گذاشتن رقبای خود نفر اول رشته آمادگی جسمانی شده و با مهار کردن وزنه ۱۰۷/۵ کیلوگرمی در وزن ۶۷کیلوگرم رتبه سوم پرس سینه را از آن خود نماید.

رئیس بهزیستی اشتهارد یادآور شد: تعداد ۳۶ روشندل نابینا و کم‌بینا تحت پوشش بهزیستی اشتهارد می‌باشند که با برنامه‌ریزی‌های لازم در سال۹۷ شاهد پیشرفت و شکوفایی هرچه بیشتر این عزیزان در حوزه‌های مختلف ورزشی، علمی، قرآنی، فرهنگی، کشاورزی و اجتماعی خواهیم بود.

فلاح نژاد در ادامه در خصوص اشتغال‌زایی برای روشندلان اشتهاردی تأکید کرد: دغدغه اصلی روشندلان تحت پوشش، اشتغال آنان می‌باشد که با رایزنی‌ها و قول مساعد کارفرمایان و شرکت‌ها امیدواریم این امر در سال ۹۷ محقق گردیده و آن‌ها مشغول به کار شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جامعه هدف بهزیستی اشتهارد ولی‌نعمتان ما بوده و هیچ رئیس و مرئوسی در خدمت‌رسانی به جامعه هدف وجود نداشته و ما کارکنان این اداره وظیفه‌داریم به نحو احسنت این عزیزان را تکریم نموده و به مشکلات آنان در اسرع وقت و فوری رسیدگی نمائیم.

فارس