رئیس اورژانس پردیس مطرح کرد

آخرین خبرها از حادثه واژگونی اتوبوس در محور جاجرود

  • چهارشنبه, 22 شهریور 1396 01:10

نادر شایان در خصوص جزئیات بیشتر حادثه واژگونی اتوبوس کرج- ساری اظهار داشت: این حادثه در ساعت 2:30 بامداد در محدوده شهرستان تهران و در ورودی شهرستان پردیس رخ داده است.

وی گفت: این اتوبوس که با ۳۸ سرنشین از کرج به سمت ساری در حرکت بود، بنا به گفته مسؤول پلیس راه، به دلیل نقص فنی از جاده خارج شده و به دره سقوط می‌کند.

رئیس اورژانس شهرستان پردیس افزود: در این حادثه دلخراش، ۱۱ نفر از هموطنانمان در محل حادثه و پس از واژگونی فوت می‌کنند که یک نفر بانو و ۱۰ نفر از درگذشتگان مرد بودند.

شایان ادامه داد: ۲۷ نفر از مجروحان حادثه توسط اورژانس پردیس و تهران به بیمارستان‌های بعثت، فیروزگر، امام حسین (ع) و شهدای تجریش منتقل شدند.

وی اضافه کرد: 6 نفر از مجروحان اعزام‌شده به بیمارستان‌ها با وضع جسمی و حالی وخیم روبه‌رو بودند که امیدواریم آمار فوتی‌ها افزایش پیدا نکند.

رئیس اورژانس شهرستان پردیس تصریح کرد: از ۲۷ نفر اعزامی به بیمارستان، ۹ بانو، دو کودک چهار و هفت ساله و ۱۶ مرد جزو مجروحان این حادثه بودند.

شایان اظهار کرد: در این حادثه، عوامل آتش‌نشانی، اورژانس و هلال احمر شهرستان پردیس در کنار امدادگران شهر تهران به امدادرسانی پرداختند.

وی گفت: فرماندار شهرستان پردیس، بخشدار جاجرود و فرمانده پلیس راه کشور در صحنه حضور داشتند و امدادرسانی‌ها با همراهی بین مسؤولان به‌سرعت انجام شد و امیدواریم با دعای خیر هموطنان هرچه زودتر بیماران و مجروحان این حادثه سلامتی خود را به دست بیاورند.

فارس