استاندار البرز:

بیشتر پروژه‌های دهه فجر توسط بخش خصوصی به بهره‌برداری رسیده است

  • پنج شنبه, 19 بهمن 1396 15:50

محمدعلی نجفی پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از شرکت تولیدی قطعات سبک متنی و مبلمان شهری تبلند در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: بخش از اعظمی از مجموعه‌هایی که مقرر است در دهه فجر به افتتاح برسد، انجام‌شده است.

وی بابیان اینکه 228 پروژه در سطح استان به افتتاح خواهد رسید، افزود: بیش از دو هزار و 908 میلیارد تومان ارزش پروژه‌های افتتاحی در استان البرز بوده است.

استاندار البرز بیان کرد: بیشتر این پروژه‌ها توسط بخش خصوصی به بهره‌برداری رسیده که به عبارتی می‌توان گفت دو هزار و 700 میلیارد تومان میزان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این پروژه‌ها برآورد شده است.

نجفی ادامه داد: خوشحال هستیم که موفق شده‌ایم سرمایه‌های بخش خصوصی را جذب کنیم چراکه این اقدام تأثیر بسیار زیادی در انجام پروژه‌ها خواهد داشت.

وی توضیح داد: نظرآباد نیز سهم خوبی از افتتاح پروژه‌های دهه فجر استان البرز را داشته است که می‌توان گفت؛ بیش از 225 میلیارد تومان میزان اعتبار پروژه‌های نظرآباد برآورد شده است.

استاندار البرز تأکید کرد: نظرآباد به‌واسطه تاریخ پیشینه خود برای استان البرز و کشور ایران یک افتخار به شمار می‌آید که این مهم بیانگر لزوم توجه و رسیدگی بیشتر به این استان است.