امام جمعه ماهدشت انتقاد کرد؛

«طرح احداث کمپ ترک اعتياد در محل مسکن مهر/ضرورت توجه مسئولان البرز به «شهر بَنرها

  • سه شنبه, 18 مهر 1396 03:55

شقايق شهبازي-  امام جمعه ماهدشت ضمن بيان اينکه موضوع که گويا قرار است در محل مسکنِ مهر شهر ماهدشت يک کمپ ترک اعتياد احداث شود به شدت با اين امر مخالفت کرد.

 

به گزارش خبرنگار پيام آشنا در ماهدشت، حجت الاسلام و المسلمين عظيمي زاده در حاشيه آيين معارفه شهردار ماهدشت به  پيام آشنا گفت: به عنوان فرمانده فرهنگي شهر به شدت با اقدام مذکور مخالف هستم چرا که اين اقدام نه تنها آسيب زننده است بلکه مشکلات عمده اي که در مسکن مهر ماهدشت وجود دارد را افزايش خواهد داد.

عظيمي زاده در ادامه ضمن بيان اين مطلب که ماهدشت هم اينک دچار توسعه نامتوازن شده است اضافه کرد: يکي از مشکلات عمده حوزه شهري در اين نقطه از شهرستان کرج را «کوچه محوري»، «محله محوري» و عدم چشم انداز مناسب در خصوص «فرهنگ توسعه کلي شهر» دانست و تأکيد کرد که اين امر بايستي در مطالبات مردمي و همچنين در دستور کار مديران شهري در اولويت قرار بگيرد.

امام جمعه شهر ماهدشت ضمن انتقاد از عدم حضور برخي از مسئولان (نظير فرماندار شهرستان کرج و بخشدار) در آيين معارفه شهردار ماهدشت و با اشاره به موقعيت مهم جغرافيايي شهر ماهدشت که شاهراهي از آن گذر مي کند تصريح کرد: مسئولان شهرستان کرج و استان البرز لطفا در گذر از ماهدشت فقط  دست تکان ندهيد.

وي با اشاره به اينکه ماهدشت شهري است که 110 شهيد را تقديم انقلاب اسلامي کرده است خواستار توجه بيشتر مسئولان شهرستان کرج و استان البرز به اين شهر شد و تلويحا عنوان کرد: مسئولان محترم، شهر ماهدشت را که زير پونز استان هست دريابند زيرا که به واقع ما نيازمند توجه و حمايت مسئولان هستيم.

در پايان حجت الاسلام و المسلمين عظيمي زاده در بخش ديگري از سخنان خود نيز از «بنرنويسي» در جهت تبريک به شهردار منتخب جديد شهر ماهدشت انتقاد کرده و ضمن اينکه شهر ماهدشت را «شهر بنرها» توصيف کرد افزود: درست است که اين امر نشان دهنده محبت است وليکن بهتر است در جهت کاهش و مديريت هزينه هاي مربوطه، نحوه مهر و محبت ها نيز به روشي صحيح هدايت شود نه اينکه شهر را پُر از بنرها کنيم.