مشکلی برای تامین مواد اولیه واحدهای صنعتی استان البرز وجود ندارد

  • پنج شنبه, 07 تیر 1397 09:55

استاندار البرز با بیان اینکه زمان ورود کالای بی کیفیت و بدرد نخور دیگر به کشور گذشته است،گفت:مشکلی برای تامین مواد اولیه واحدهای صنعتی استان البرز وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، محمد علی نجفی در مراسم روز گرامیداشت اصناف که  ظهر امروز در سالن میلاد شهرداری کرج برگزار شد،اظهار داشت: اصناف پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند.

وی افزود: تجربیات 8 سال جنگ تحمیلی می تواند برای ما  در شرایط سخت و آزمون‌های بزرگ مورد استفاده قرار گیرد.

استاندار البرز با بیان اینکه دولت در مورد مسائل ارزی توان خوبی دارد،گفت: در زمان جنگ تمام بخش‌های دفاعی کشور فاقد امکانات و امکانات موجود یا در حد صفر بود ن زمان مردم و اصناف را به عنوان تکیه گاه داشتیم.

وی با بیان اینکه اصناف البرز همیشه نقش پررنگی در صحنه داشته اند،عنوان کرد:در زمان زلزله کرمانشاه اولین کمک‌ها توسط استان البرز به کرمانشاه انجام شد و کمک  اصناف و بازاریان نیز در این زلزله عالی بود.

نجفی با بیان اینکه امروز آمریکا و هم پالگی‌ها در این شرایط احساس کرده‌اند که فرصتی برای آنها به وجود آورده است،عنوان کرد: ترامپ قلدری است که برخورد درست و انسانی با مردم خود هم ندارد و برخوردها و اقداماتش نشان از ظهور یک فرد خود محور و قلدر دارد.

استاندار البرز گفت: ما هیچگاه چنین برخورد غیر انسانی  با همسایگان خود نداشته ایم و همیشه یار و یاور آنها در بدترین زمان‌ها بوده ایم.

وی با بیان اینکه مشاوران ترامپ دشمنی دیرینه ای با ایران دارند،گفت: این افراد به نام ایران و به اسم کمک به از ما دلجویی و در بعد دیگر به ما ضربه می زنند.
وی با بیان اینکه گلایه‌ها ممکن است فراوان باشد،عنوان کرد: حمایت از تولید کنندگان یکی از مهمترین مسائل مطرح شده من در استان البرز  است.

نجفی با بیان اینکه در مدت ده ماه حضورم هیچگاه به جز ماموریت‌های تهران استان را ترک نکرده ام،تصریح کرد:  کمک به تداوم حضور  تولید کنندگان و واحد‌های صنفی باید در البرز مورد اهتمام و حمایت قرار گیرد.

وی با بیان اینکه نیاز نیست در خیابان با هم صحبت کنیم بلکه مشکلات باید مرتفع گردد،گفت: دستگاه‌های دولتی موظف به پاسخگویی و رفع مشکلات مردم هستند.

استاندار البرز  صریح کرد: حمایت از تولید کنندگان اولویت اصلی ما در استان البرز است.

نجفی با بیان اینکه در جلسه دیروز  در تهران مطرح شد که برای تولید مواد اولیه واحد‌های صنعتی مشکلی وجود ندارد،عنوان کرد: ما در بدترین شرایط ما مواد اولیه دستگاه‌ها را داریم ولی امکانات موجود برای ورود کالای غیر مرغوب و بی کیفیت به کشور فراهم نیست.