وزیر بهداشت:

جلب رضایت مردم اولویت اصلی دولت و نظام است

  • شنبه, 05 خرداد 1397 09:21

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هر گامی که برداشته می شود برای رضایت مردم است و باید به این باور برسند که دولت و نظام در خدمت آنان بوده و به دنبال حل مشکلات هستند.

به گزارش ایرنا، سید حسن قاضی زاده هاشمی روز شنبه در آئین رونمایی از 6 فروند بالگرد امدادی در فرودگاه بین المللی پیام در البرز، افزود: با وجود تحریم ها واردات این بالگردها، حرکتی بسیار مطلوب و در جهت خدمت به مردم بوده است.
وی با بیان اینکه با وجود کارشکنی ها و تحریم ها توانسته ایم این بالگردها را وارد کشور کنیم، اظهار داشت: 6 فروند دیگر نیز به زودی به این مجموعه افزوده می شود که تمامی این بالگردها برای هدف غیرنظامی و امدادرسانی صورت می گیرد.
وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: بدخواهان نظام و مردم برای توسعه ناوگان امدادی دریایی، زمینی و هوایی مردم ایران را آزار و چوب لای چرخ ما می گذارند.
قاضی زاده هاشمی تصریح کرد: رضایت مردم یعنی انقلابی گری، یعنی اینکه آرامش و آسایش را برای مردم ایجاد و در جهت رفع مشکلات آنها اقدام کنیم.
وی با اشاره به استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی برای توسعه خدمات سلامت، اظهار داشت: وزارت بهداشت از این بخش برای توسعه هر چه بیشتر بهداشت و درمان حمایت می کند تا با یک روحیه جهادی این اقدام صورت گیرد.
وی ادامه داد: با این بالگردهای اورژانس هوایی و اقدامات امدادی توانسته ایم جلوی مرگ بسیاری از ایرانی ها را بگیریم.