850 روحانی به مساجد البرز اعزام می شوند

  • سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397 04:01

مسئول روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی البرز گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان بیش از 850 مبلغ و مبلغه به مساجد و حسینیه های این استان اعزام می شوند.

امید سبزعلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی از جمله سخنرانی به منظور تشریح و تبیین فضیلت ماه مبارک رمضان در برنامه کاری تبلیغات اسلامی استان قرار دارد.
وی، برگزاری کرسی تلاوت و محفل انس با قرآن کریم، نشست های پرسش و پاسخ، بیان احکام دینی به همراه افطار، مراسم لیالی قدر و ویژه برنامه های سالروز شهادت حضرت علی (ع) را از دیگر برنامه ها
برشمرد و اظهار داشت: تبلیغات اسلامی با بهره گیری از توان 100 موسسه و با همکاری اتحادیه موسسات قرآنی 15 محفل انس با قرآن کریم را در مساجد و حسینیه های این استان برگزار می کند.
وی گفت: برگزاری نمایشگاه های کتاب و استقرار روحانی در پارک ها به منظور بیان احکام و رفع ابهامات دینی در برنامه کاری این ماه پرفضلیت است.
سبزعلی خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال خوب مردم از مساجد وحسینیه ها در این ماه مبارک، تبلیغات اسلامی با بهره گیری از توان تبلیغی روحانیون برای پربار کردن برنامه تلاش می کند.