برداشت اضافه آب از منابع زیر زمینی ساوجبلاغ ممنوع

  • سه شنبه, 21 شهریور 1396 00:17

اردشیر درویشی افزود: به همین منظور تفاهم نامه ای فی مابین هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان با جمعیت هلال احمر ،سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج و ستاد بحران استان البرز منعقد شده است.
وی اضافه کرد: بر مبنای این تفاهم نامه مقرر شده هیأت موتور سواری و اتومبیلرانی استان البرز در صورت بروز بلایای طبیعی از جمله سیل، زلزله هماهنگ با سایر ارگان ها و نهادهای ذیربط به کمک رسانی آسیب دیدگان بپردازد.
درویشی از راه اندازی کمیته امداد و نجات هیات موتور سواری و اتومبیلرانی البرز به مسئولیت سهراب عطایی خبر داد و اظهار داشت: هم اکنون کمیته امداد و نجات استان با 10 دستگاه خودرو دودیفرانسیل و 5 دستگاه موتور تریل مجهز به وسایل امداد و نجات راه اندازی شده است .
وی ادامه داد: قصد داریم با افزایش تعداد خودروها و تجهیزات مدرن و راه اندازی کمیته امداد و نجات در شهرستان های تابعه استان البرز، این کمیته تازه تاسیس و ضروری را از نظر کیفی و کمی گسترش دهیم.
درویشی ضمن دعوت از تمام علاقه مندان و ورزشکاران برای همکاری با این کمیته خاطر نشان کرد: برگزاری مسابقات امداد و نجات از برنامه هایی است که در آینده ای نه چندان دور اجرایی می شود.