فرماندار ساوجبلاغ:

توجه دولت به اجراي سياست اقتصاد مقاومتي قابل تقدير است

  • دوشنبه, 18 مرداد 1395 23:36

فرماندار ساوجبلاغ:

پیام آشنا: فرماندار ساوجبلاغ درنشست کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد که با حضور اعضا و تعدادي از صاحبان صنعت در سالن اجتماعات فرمانداري برگزار شد،گفت:پيشي گرفتن صادرات از واردات دستاورد بزرگ دولت تدبير و اميد است.

ابوالقاسم پاليزگير افزايش صادرات در دولت تدبير و اميد را اتفاق بزرگي دانست که اين موضوع مهم تا کنون در هيچ دولتي اتفاق نيفتاده است ،و افزود: تحقق اين موضوع به معناي توجه دولت به اجراي سياست اقتصاد مقاومتي است.

 

پاليزگير به جديت دولت در مقابله با قاچاق کالا اشاره و گفت: ميزان کشفيات در کشور 9 برابر افزايش يافته و اين توجه دولت براي مقابله با کالاي قاچاق را نشان مي دهد. وي افزايش تسهيلات بانک ها تا سقف 44 درصد را بخش ديگري از خدمات براي احياي صنايع و رونق اقتصادي عنوان و افزود: در شهرستان ساوجبلاغ تعداد طرح هاي مصوب که در کارگروه استان مطرح شده بيش از 52 طرح بوده که مبلغ تاييد شده بيش از 94 ميليارد و 700 ميليون تومان برآورد مي شود.همچنين اشتغال تعهد شده در بخش صنايع ساوجبلاغ 2525 نفر است.همچنين در حوزه صنعت 37 طرح به تصويب رسيده و 78 ميليارد تومان براي آن تخصيص يافته است. پاليزگيربا اشاره به اينکه در بخش کشاورزي هم تخصيص قابل توجهي داريم ،به بخش گردشگري اشاره و خاطرنشان کرد: در هر ساعت براي بخش گردشگري چيزي حدود يک ميليون دلار درآمد در کشور داريم که اين پتانسيل در شهرستان بايد به روز آوري شود و از سرمايه گذاران بيشتري در اين بخش دعوت شود تا سهمي در بخش گردشگري داشته باشيم.