معاون استاندار البرز:

مدیریت تامین اقلام مورد نیاز مردم در شب عید با دقت صورت می گیرد

  • سه شنبه, 22 اسفند 1396 07:49

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز گفت: تمامی دستگاه های اجرایی موظف شده اند تنظیم میوه، اقلام مورد نیاز و تامین مایحتاج عمومی مردم در شب عید را به نحو مطلوب مدیریت کنند.

عباداله کامکار در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که عصر سه شنبه در سالن شهدای البرز استانداری برگزار شد با بیان اینکه این جلسات به صورت مستمر و با حساسیت ویژه ای برگزار می شود، افزود: شرایط بازار از تولید تا توزیع و عرضه در نظارت جدی و مستمر دستگاه های ناظر قرار دارد.
وی ادامه داد: تمامی مسئولان عضو ستاد تنظیم بازار شرح وظایف خود را از وزارتخانه های متبوع دریافت کرده اند و روند اقدامات آنها نیز زیر ذره بین دستگاه های نظارتی قرار دارد بنابراین هر گونه کوتاهی در این بخش رصد شده و با متخلفان برخورد جدی صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه در خصوص ستاد تنظیم بازار سال های قبل، آسیب شناسی صورت گرفته است از این رو تمامی مشکلات احتمالی احصا و راهکارهای رفع آن یافت شد، بنابراین مسئولان باید در اعمال قوانین و مصوبات با اهتمام ویژه ای اقدام کنند.
معاون استاندار اضافه کرد: نباید نقصی در خدمات رسانی به مردم وجود داشته باشد بر این اساس بازرسان و ناظران ویژه ای برای رصد اقدامات و روند خدمات رسانی در نظر گرفته شده است.

ایرنا