رئیس اتحادیه میوه‌فروشان استان البرز:

میوه شب عید از 24 اسفندماه توزیع می‌شود

  • یکشنبه, 20 اسفند 1396 08:10

محمدرضا فلاح گفت: توزیع میوه شب عید که به‌منظور تنظیم قیمت‌ها در بازار عرضه می‌شود از تاریخ 24 اسفندماه آغاز می‌شود و تا تاریخ 22 فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این میوه که شامل سیب و پرتقال می‌باشد که بین 15 تا 20 درصد زیر قیمت بازار عرضه خواهد شد ولی قیمت نهایی میوه‌ها 20 اسفندماه مشخص‌شده و به جایگاه‌های عرضه میوه در استان البرز ارائه خواهد شد.

رئیس اتحادیه میوه‌فروشان استان البرز بیان کرد: اتحادیه میوه‌فروشان با همکاری سازمان میادین و سازمان تعاون روستایی در 34 جایگاه اقدام به توزیع میوه جهت تنظیم قیمت در بازار خواهد کرد و توزیع میوه در منطقه 6،7 و 4، ضلع جنوبی اتوبان و قسمتی از منطقه 2 توسط اتحادیه صنف میوه‌فروشان انجام خواهد شد.

فلاح تصریح کرد: طبق توافق‌نامه‌ای که بین بازرسی اصناف و بازرسی وزارت صنعت و معدن امضاشده مقررشده است تا نظارت دقیقی بر عرضه میوه در جایگاه‌های استان البرز صورت گیرد و امیدواریم بتوانیم خدمات شایسته‌ای را به شهروندان محترم ارائه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: میوه‌ای که به‌منظور تنظیم بازار عرضه خواهد شد فقط در جایگاه‌های تعیین‌شده فروخته می‌شوند، این در حالی است که بسیاری از مغازه‌داران خواستار توزیع این میوه در مغازه‌ها بودند که متأسفانه کمیته تنظیم بازار با این درخواست موافقت نکرد.

رئیس اتحادیه میوه‌فروشان استان البرز در پایان گفت: کمیته تنظیم بازار دلیل عدم موافقت خود را ضعیف شدن نظارت بر مغازه‌داران دانست ولی ما معتقدیم اگر توزیع این میوه در مغازه‌ها نیز صورت می‌گرفت دسترسی برخی شهروندان با سهولت انجام می‌شد.

فارس