56 پروژه عمرانی ساوجبلاغ دهه فجر به بهره برداری می رسد

  • پنج شنبه, 12 بهمن 1396 18:16

ابوالقاسم پالیز گیر در نشست شورای اداری امروز 12 بهمن 96 که با حضور مدیر کل بازرسی استان البرز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شده بود، با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه، گفت: با حضور استاندار البرز 56 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 103 میلیارد تومان بهره برداری می شود.
وی خاطرنشان کرد: 28 پروژه مربوط به دستگاه های اجرایی، 5 پروژه توسط شهرداری ها، 15 پروژه از سوی هیاری ها و 11 پروژه توسط بخش خصوصی به بهره برداری خواهد رسید.
وی تصریح کرد: دهه فجر تجلی، صبر استقامت و پشتکار مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی است و گرامیداشت دهه مبارک فجر بمنظور حفظ و انتقال آن به نسل های آینده بسیار نقش با اهمیتی دارد.
پالیزگیر با تاکید بر متنوع بودن برنامه های ایام دهه مبارک فجر نسبت به سالهای گذشته از دبیر و اعضاء ستاد دهه فجر شهرستان خواست که دستاوردها و برکات عظیم نظام مقدس انقلاب اسلامی، به صورت مطلوب برای مردم در ایام دهه مبارک فجر تشریح گردد و همچنین تمام فعالیت ها و برنامه های مربوط به ایام دهه مبارک فجر را با همکاری و مشارکت مردم در شهرها و مناطق روستایی انجام دهند.
فرماندارساوجبلاغ اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر 658 برنامه فرهنگی و هنری در این شهرستان اجرا می شود که مهمترین آنها جشنواره های فرهنگی ورزشی اجرای سرود 1357 نفری دانش آموزن و احترام به پرچم جمهوری اسلامی است.
فرماندارساوجبلاغ از دستگاه های اجرایی خواست بخشی نگری نکرده و مردم را در اولویت قرار دهند.
وی با اشاره تسهیلاتی که برای اشتغال مردم شهرستان در نظرگرفته شده، گفت: بانک ها نباید اجازه دهند حتی یک ریال هم از تسهیلاتی که وارد شهرستان شده برگشت بخورد چرا که برگشت اعتبار تسهیلات ضعف بانک عامل را نشان می دهد.
مدیرکل سازمان بازرسی استان البرز نیز اظهار داشت: امروز ما گرفتار بی فرهنگی در حوزه فرهنگ اسلامی هستیم که باید به این مهم توجه ویژه داشت و نسبت به اصلاح آن تلاش کرد.
علی آبادی فراهانی با اشاره به اینکه اداره بازرسی چشم های نظام اسلامی است، گفت : بازرسی کل کشور دو وظیفه برعهده دارد که شامل اجرای قوانین و نظارت برحسن اجرای قوانین می باشد.
وی گفت: امروز با توجه به شرایط فعلی کشور مسئولین باید بیش از گذشته درامر خدمت رسانی به مردم همت کنند، چرا که خدمت به مردم حمایت از ولایت است.
در ادمه شهرداران گلسار، کوهسار، چهارباغ، شهر جدید هشتگرد و شهر هشتگرد به ارائه گزارش درباره نحوه خدمات رسانی در ایام بارش برف پرداختند.
به گفته فرماندار ساوجبلاغ، در این شهرستان هم اکنون بیش از 6 هزار 537 شغل ایجاد شده از این جهت سرآمد استان البرز است.