افزایش ساعت خدمات اداری پلیس ساوجبلاغ

  • سه شنبه, 18 مهر 1396 04:17

سرهنگ احمد جبار پور عصر سه شنبه در نشست با خبرنگاران افزود: براین اساس ساعت کاری نیروی انتظامی ازساعت 14 به 15 و 30 دقیقه تغییر و افزایش یافته است.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ گفت: امسال پلیس این شهرستان در زمینه سلامت اداری در استان البرز رتبه اول را کسب کرده است.
وی به اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در ساوجبلاغ اشاره کرد و بیان داشت : این طرح برای مبارزه بی امان با سودگران مرگ ، خلافکاران و سارقان می باشد چرا که پلیس اجازه عرض اندام به قانون شکنان نخواهد داد.
وی از راه اندازی سامانه پیامکی 110 خبر داد و گفت : هموطنان در صورت بروز مشکل با ارسال پیامک به شماره 110 می تواند از پلیس درخواست کمک نماید و هر گونه مشکلی را با پلیس مطرح نمایند.
فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ به دستگیری سارقان کافوهای مخابراتی نیز اشاره کرد و گفت : در این رابطه دوباند طی دو مرحله دستگیر شده اند و اموال سرقت شده کشف شده و مراحل قانونی در حال سپری شدن است.
وی از مردم خواست به آموزشهای ارائه شده پلیس ها توجه کرده و منازل و محل کار واموال خود را به تجهیزات ایمنی مجهز کنند.
سرهنگ جبارپور از احداث دو مقر انتظامی در شهرجدید هشتگرد خبرداد.
وی با اشاره به کاهش 5 در صدی جرائم شهرستان ساوجبلاغ در سال جاری گفت : خوشبختانه در این شهرستان
جرائم خشن نداریم و تنها جرایم خرد وجود دارد.
مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان ساوجبلاغ نیز به اهمیت نیروهای مسلح و امنیت ایجاد شده در شهرستان پرداخت و گفت : نیروی مسلح پناهگاه مردم ، مایه عزت زمامداران ، شکوه دین ،قوام و دوام امت است.
حجت الاسلام شعبانعلی افزود: اگر پلیس وقتی خوب کار کند ، آبروی نظام را حفظ کرده است.
وی گفت : شاخصه پلیس ایرانی ولایتمداری ،دینداری، مردمداری، اخلاقمدار بودن می باشد.