کارگروه دولت الکترونیک در کرج راه‌اندازی می‌شود‌

  • سه شنبه, 17 مرداد 1396 09:48

علی قنبر زمانی در شورای اداری کرج که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به سالروز برگشت آزادگان هشت سال دفاع مقدس به ایران اظهار داشت: همه دستگاه‌ها مکلف به برگزاری باشکوه مراسمات مربوط به بازگشت آزادگان هستند.

فرماندار شهرستان کرج با بیان اینکه مباحث مربوط به کنگره شهدا مطرح شده است، ادامه داد: همه دستگاه‌ها اجرایی موظف هستند با توجه به نامه‌ ابلاغی در این زمینه امور مربوط را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه دولت وظیفه دارد تا مهاجرت از روستا به شهر را معکوس کند، بیان کرد: از ابتدای سال جاری برای این امر مبالغی از طرف دولت در اختیار دهیاری‌ها قرار داده شده که بخشداری وظیفه نظارت بر آنها را دارد.

زمانی با بیان اشاره به فرارسیدن هفته دولت، اضافه کرد: دستگاه‌ها مکلف هستند پروژه‌های خود را برای این هفته آماده کنند.

وی با اشاره به اینکه حضور مدیران در جلسات و پیگیری مصوبات موثر است، عنوان کرد: مدیران باید امور خود را با فرمانداری هماهنگ کنند و زمانی برخی مدیران مرخصی هستند یا از استان خارج می‌شوند نیاز به هماهنگی وجود دارد.

زمانی با بیان اینکه به صورت ماهیانه باید گزارش دستگاه‌ها کرج به فرمانداری اعلام شود، افزود: کارگروهی در زمینه مباحث دولت الکترونیک در شهرستان کرج راه‌اندازی می‌شود.

فرماندار کرج با بیان اینکه نباید در محور کرج - چالوس تابلوی تبلیغاتی نصب شود، ادامه داد: پروژه  جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی محور کرج  چالوس پیگیری شده و نباید تبعیضی در نصب و برچیده شدن تابلوها لحاظ شود.