فرماندار ساوجبلاغ:

ایجاد اشتغال اولویت اصلی برنامه ها باشد

  • شنبه, 19 خرداد 1397 10:23

فرماندار ساوجبلاغ با تاکید بر اینکه باید از تمام ظرفیت ها برای تولید اشتغال در شهرستان استفاده شود، گفت: دستگاه ها با حضور موثر و کارآمد موجبات اشتغالزایی بیشتر را فراهم آورده و آخرین آمار و تعهدات در این زمینه را عملیاتی کنند.

به گزارش ایرنا، ابوالقاسم پالیزگیر روز شنبه در نشست با روسای بانک ها و کارگروه اشتغال شهرستان، گفت: با مدیرانی که در حوزه اشتغال اخلال کنند، برخورد می شود.
فرماندار ساوجبلاغ همچنین از مسئولین بانک ها خواست تا با رعایت اصل تکرم ارباب رجوع و احترام، تعامل کامل را با متقاضیان تسهیلات اشتغال داشته باشند و باید از تمام ظرفیت ها برای تولید اشتغال در شهرستان استفاده شود تا اهداف آنطور که مد نظر است در سال 97 محقق شود.
وی در خصوص استفاده از تسهیلات دولت در بخش توسعه کشاورزی نیز توضیحاتی داد و ایجاد اشتغال در این بخش و استفاده از صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی را بسیار مهم ارزیابی کرد.
فرماندار ساوجبلاغ در این نشست با تاکید بر برگزاری جلسات شورای اشتغال شهرستان طبق برنامه مدون و منظم، بر لزوم دقت نظر مسئولین شهرستان جهت توجه به قشر جوان برای بهره مندی از یک شغل مناسب و خواسته های به حق جوانان تاکید کرد.