مدیر شهرداری منطقه پنج کرج خبر داد

آغاز عملیات فاز دوم پارک شهید ایرانی/سرانه فضای سبز منطقه پنج کرج افزایش می‌یابد

  • چهارشنبه, 16 خرداد 1397 08:30

مصطفی خدابین امروز  گفت: عمده مطالبات مردمی در حوزه فضای شهری و سد معبرهای متعدد در این ناحیه بوده که موجب آزردگی شهروندان شده است.

وی مطالبات مردمی را به‌جا دانست و افزود: این مطالبات توسط کارشناسان شهرداری بررسی‌شده است و در نخستین موقعیت توسط نیروهای ما در منطقه رسیدگی خواهد شد.

مدیر شهرداری منطقه پنج کرج در ادامه با اشاره به اینکه باید در راستای نوسازی خودروهای حمل زباله اقدام کنیم، بیان کرد: به دلیل ارائه بهتر خدمات به شهروندان اقدامات لازم در راستای نوسازی خودروهای حمل زباله انجام‌شده است و رانندگان خودروهای حمل زباله می‌توانند با مراجعه به خدمات شهری از شرایط و روند تسهیلات مربوطه بهره‌مند شوند.

خدابین در بخش دیگری از سخنان خود مشاغل مزاحم در بلوار هوشیار منطقه پنج کرج را غیرقابل‌قبول برشمرد و اضافه کرد: در اصل سازمان میادین موظف است به این معضل رسیدگی کند.

وی به شرایط نامناسب وضعیت اشتغال اشاره کرد و یادآور شد: باید با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه برخورد متناسب با مشاغل مزاحم و ساماندهی آن‌ها در دستور کار قرار گیرد چراکه این روند زیبنده نیست.

مدیر شهرداری منطقه پنج کرج در رابطه با پرداخت حقوق صاحبان ماشین‌آلات در ماه‌های دی و بهمن، اظهار کرد: عدم پرداخت از سوی پیمان‌کار بوده که به‌سرعت حقوق‌های معوقه پرداخت خواهد شد.

خدابین در ادامه سرانه فضای سبز در منطقه پنج را محدود دانست و گفت: این ناحیه بشدت نیازمند ارتقاء سرانه فضای سبز است و در این راستا مقرر شد که تمامی مشاورین املاک زمین‌های خالی موجود در منطقه را با ریز مشخصات و نقشه شناسایی کرده و به شهرداری معرفی کنند.

وی بابیان اینکه طبق نقشه مناطقی که با کمبود فضای سبز مواجه هستند رسیدگی خواهند شد، تصریح کرد: مردم می‌توانند از طریق شماره تماس 34266100 مشکلات خود را به شهرداری اعلام کنند.

مدیر شهرداری منطقه پنج کرج در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد: زمین‌های شهید ایرانی پردیسان موردتوجه شهرداری این منطقه قرارگرفته است که تاکنون شاهد احداث فاز نخست پارک شهید ایرانی بوده‌ایم و فاز دوم این مجموعه نیز پس از انتخاب پیمانکار آغاز خواهد شد.

فارس