فرماندار فردیس:

رفع معضل شبکه فاضلاب فردیس در دستور کار قرار گیرد

  • دوشنبه, 20 فروردين 1397 11:33
فرماندار فردیس گفت: شهرستان فردیس با مشکلات بسیاری مواجه بوده که یکی از این معضلات شبکه فاضلاب شهرستان فردیس است و رفع آن در دستور کار قرار خواهد گرفت.

ابوالفضل اینانلو امروز در شورای اداری شهرستان فردیس که در مصلی این شهر برگزار شد، گفت: مسئولان باید خدمتگزار بی‌منت مردم باشند.

وی افزود: شهرداری، نیروی انتظامی و اعضای شورا می‌توانند در راستای ارائه خدمات به مردم پیشتاز سایر ادارات و ارگان‌ها باشند.

فرماندار فردیس ادامه داد: با توجه به شعار سال لازم است در راستای ایجاد شغل برای جوانان تلاش کنیم و حمایت از کالای ایرانی را در دستور کار قرار دهیم.

اینانلو بیان کرد: اگر خرید کالای خارجی ادامه پیدا کند با تعطیلی کارخانه‌ها مواجه خواهیم شد که منجر به افزایش فقر در جامعه می‌شود.

وی یادآور شد: باید بدون توجه به حواشی موجود در سطح شهر، ادارات فردیس رضایتمندی مردم را سرلوحه کار قرار دهند و با این هدف به کارهای خود ادامه دهند.

فرماندار فردیس در پایان بابیان اینکه ادارات شهرستان فردیس موظف هستند میزان اعتبارت درخواستی خود را به فرمانداری اعلام کنند، تأکید کرد: شهرستان فردیس مشکلات عمده بسیاری دارد که ازجمله این موارد می‌تواند به معضل فاضلاب شهری و نبود شهرک اداری اشاره کرد

فارس