برگزاری بزرگترین تور کتاب کودک سیار در البرز

  • پنج شنبه, 25 آبان 1396 03:56

احمد شاه بیگ روز پنجشنبه افزود: این تور کتاب به همراهی سفیران یار مهربان در روستای کوهستانی گنگ واقع در شهرستان اشتهارد اقدام توزیع کتاب بین مردم به ویژه دانش آموزان کرد.
وی اظهار کرد: اتومبیل کتاب فاطر برای چندمین بار در سال 96 استارت خورد و در بین دانش آموزان روستای محروم گنگ و دانش آموزان دبستان شهید مهدی بناء کتاب توزیع کرد.
وی بیان کرد: این تور با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و اهدای کتاب با شعار اهدا کتاب ، اهدا اندیشه اجرایی شد.
وی با اشاره به اینکه هر سال طی چند نوبت به منظور تهیه و در دسترس قرار دادن منابع مورد نیاز کتابهای داستان ، شعر ، لوح آموزشی بهمراه جوایز طرح کتاب تور کتاب در بین دانش آموزان روستایی برگزار می شود.
مدیر موسسه شکوه فرهیختگان فاطر اشتهارد با اشاره به اینکه در این طرح فرهنگی کارشناس علاقمند ، فعال و خلاق مشارکت دارند، خاطر نشان کرد: طرح اهداء کتاب را برای دانش آموزان روستایی با اهدا ء بهترین کتاب های کودک و نوجوان برگزار می کنیم تا در بالا بردن سطح علم و آگاهی دانش آموزان سهمی داشته باشیم.
شاه بیگ از دیگر فعالیت های این تیم فرهنگی را قصه گوئی و قصه خوانی ذکر کرد و ادامه داد: خوشبختانه این برنامه نیز توسط کارشناسان زبده و خلاق این موسسه برای دانش آموزان اشتهاردی اجرا شد.

ایرنا